Part Number GCR-980925 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $71.55


Product Highlights
| Part Number | GCR-980925 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098509860 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 10.63 kg |