Part Number GCR-980788 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $56.61


Product Highlights
| Part Number | GCR-980788 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629924340 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Nov 18, 2025 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 7.98 kg |