Part Number GCR-980766 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $67.52


Product Highlights
| Part Number | GCR-980766 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098004839 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 10, 2016 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 38.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 9.62 kg |