Part Number GCR-980743 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $90.96


Product Highlights
| Part Number | GCR-980743 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098016597 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 26, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 13.47 kg |