Part Number GCR-980711 | Brand: Genius | 1 items in stock
CA $78.53


Product Highlights
| Part Number | GCR-980711 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098067018 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 35.00 cm |
| Width | 37.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 11.53 kg |