Part Number GCR-980646 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $90.03


Product Highlights
| Part Number | GCR-980646 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098310480 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 37.50 cm |
| Width | 39.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 13.27 kg |