Part Number GCR-980645 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $71.66


Product Highlights
| Part Number | GCR-980645 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098310473 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 10.48 kg |