Part Number GCR-980635 | Brand: Genius | 4 items in stock
CA $68.88


Product Highlights
| Part Number | GCR-980635 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098509082 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 10.68 kg |