Part Number GCR-980591 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $79.41


Product Highlights
| Part Number | GCR-980591 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098509914 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 36.50 cm |
| Width | 38.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 12.78 kg |