Part Number GCR-980583 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $80.91


Product Highlights
| Part Number | GCR-980583 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098506289 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 10.00 cm |
| Weight | 12.35 kg |