Part Number GCR-980526 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $84.11


Product Highlights
| Part Number | GCR-980526 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098003245 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2016 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 38.00 cm |
| Width | 40.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 12.58 kg |