Part Number GCR-980482 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $54.21


Product Highlights
| Part Number | GCR-980482 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098506647 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 8.50 cm |
| Weight | 8.58 kg |