Part Number GCR-980159 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $56.56


Product Highlights
| Part Number | GCR-980159 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098506135 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 9.20 kg |