Part Number GCR-980115 | Brand: Genius | 7 items in stock
CA $51.81


Product Highlights
| Part Number | GCR-980115 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098506029 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 7.88 kg |