Part Number GCR-980050 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $61.94


Product Highlights
| Part Number | GCR-980050 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098508962 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 9.55 kg |