Part Number GCR-980046 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $47.74


Product Highlights
| Part Number | GCR-980046 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098506159 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.50 cm |
| Width | 32.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 7.03 kg |