Part Number GCR-980017 | Brand: Genius | 4 items in stock
CA $72.80


Product Highlights
| Part Number | GCR-980017 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098507545 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 35.00 cm |
| Width | 37.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 11.45 kg |