Part Number GCR-96806 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $47.58


Product Highlights
| Part Number | GCR-96806 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098505978 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 7.37 kg |