Part Number GCR-96711 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $40.26


Product Highlights
| Part Number | GCR-96711 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098503912 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 30.00 cm |
| Width | 32.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 6.38 kg |