Part Number GCR-782275 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $65.87


Product Highlights
| Part Number | GCR-782275 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098066912 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 37.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 10.09 kg |