Part Number GCR-781950 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $54.90


Product Highlights
| Part Number | GCR-781950 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098066905 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 8.70 kg |