Part Number GCR-781770 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $57.84


Product Highlights
| Part Number | GCR-781770 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098031934 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 8.14 kg |