Part Number GCR-781768 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $71.47


Product Highlights
| Part Number | GCR-781768 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098000060 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2016 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 34.50 cm |
| Width | 36.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 10.04 kg |