Part Number GCR-780624 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $52.35


Product Highlights
| Part Number | GCR-780624 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098503844 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 7.76 kg |