Part Number GCR-76921 | Brand: Genius | 5 items in stock
CA $40.86


Product Highlights
| Part Number | GCR-76921 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098506531 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 6.45 kg |