Part Number GCR-682686 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $72.50


Product Highlights
| Part Number | GCR-682686 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629012146 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 10.94 kg |