Part Number GCR-682666 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $59.63


Product Highlights
| Part Number | GCR-682666 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629010227 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Sep 1, 2023 |
| Updated | Jan 20, 2026 |
| Length | 33.00 cm |
| Width | 35.00 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 8.78 kg |