Part Number GCR-682615 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $80.82


Product Highlights
| Part Number | GCR-682615 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098819389 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 38.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 11.26 kg |