Part Number GCR-682573 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $76.00


Product Highlights
| Part Number | GCR-682573 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098819341 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 16, 2021 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 32.20 cm |
| Width | 33.70 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 11.20 kg |