Part Number GCR-682510 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $81.74


Product Highlights
| Part Number | GCR-682510 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629924166 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 38.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 12.42 kg |