Part Number GCR-682072 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $74.54


Product Highlights
| Part Number | GCR-682072 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629924159 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 33.50 cm |
| Width | 35.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 10.66 kg |