Part Number GCR-681994 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $70.19


Product Highlights
| Part Number | GCR-681994 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098175188 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 35.50 cm |
| Width | 37.50 cm |
| Height | 6.00 cm |
| Weight | 10.73 kg |