Part Number GCR-681953 | Brand: Genius | Out of Stock
CA $66.00


Product Highlights
| Part Number | GCR-681953 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098310763 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 9.57 kg |