Part Number GCR-681781 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $72.69


Product Highlights
| Part Number | GCR-681781 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098174686 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 18, 2017 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 34.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 11.69 kg |