Part Number GCR-582733 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $76.83


Product Highlights
| Part Number | GCR-582733 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 775629924128 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 11.53 kg |