Part Number GCR-582458 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $84.54


Product Highlights
| Part Number | GCR-582458 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098066691 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 38.00 cm |
| Height | 7.00 cm |
| Weight | 13.68 kg |