Part Number GCR-582061 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $69.50


Product Highlights
| Part Number | GCR-582061 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098011295 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Jun 29, 2018 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 34.00 cm |
| Width | 36.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 10.31 kg |