Part Number GCR-582038 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $61.84


Product Highlights
| Part Number | GCR-582038 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098031842 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 27, 2019 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.50 cm |
| Width | 34.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 9.55 kg |