Part Number GCR-581912 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $80.66


Product Highlights
| Part Number | GCR-581912 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098066622 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Mar 10, 2026 |
| Length | 36.50 cm |
| Width | 38.50 cm |
| Height | 7.50 cm |
| Weight | 12.18 kg |