Part Number GCR-581025 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $60.50


Product Highlights
| Part Number | GCR-581025 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098000534 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 12, 2016 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 32.00 cm |
| Width | 34.00 cm |
| Height | 5.50 cm |
| Weight | 8.94 kg |