Part Number GCR-580875 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $111.62


Product Highlights
| Part Number | GCR-580875 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098509198 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 11.50 cm |
| Weight | 17.48 kg |