Part Number GCR-580762 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $82.13


Product Highlights
| Part Number | GCR-580762 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098509792 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Aug 28, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 38.00 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 11.66 kg |