Part Number GCR-580709 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $53.90


Product Highlights
| Part Number | GCR-580709 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098507798 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 5.00 cm |
| Weight | 8.23 kg |