Part Number GCR-580371 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $55.76


Product Highlights
| Part Number | GCR-580371 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098504049 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 9.02 kg |