Part Number GCR-580188 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $55.76


Product Highlights
| Part Number | GCR-580188 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098504445 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Jan 21, 2026 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 9.07 kg |