Part Number GCR-56631 | Brand: Genius | Out of Stock
CA $42.78


Product Highlights
| Part Number | GCR-56631 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Front |
| UPC | 827098503967 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Mar 22, 2026 |
| Length | 29.50 cm |
| Width | 31.50 cm |
| Height | 6.50 cm |
| Weight | 7.53 kg |