Part Number GCR-680681 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $157.17


Product Highlights
| Part Number | GCR-680681 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098507569 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 37.00 cm |
| Width | 39.00 cm |
| Height | 16.00 cm |
| Weight | 23.56 kg |