Part Number GCR-680626 | Brand: Genius | 9 items in stock
CA $206.51


Product Highlights
| Part Number | GCR-680626 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098066714 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Nov 28, 2019 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 36.00 cm |
| Width | 38.00 cm |
| Height | 25.50 cm |
| Weight | 28.59 kg |