Part Number GCR-66597 | Brand: Genius | 10 items in stock
CA $70.06


Product Highlights
| Part Number | GCR-66597 |
| Brand | Genius |
| Part Type | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Position | Front |
| UPC | 827098504452 |
| Category | Disc Brake Rotor and Hub Assembly |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | May 30, 2014 |
| Updated | Nov 19, 2025 |
| Length | 29.80 cm |
| Width | 31.30 cm |
| Height | 12.10 cm |
| Weight | 9.60 kg |