Part Number DS1-DS8464 | Brand: DS-One | 9 items in stock
CA $41.22


Product Highlights
| Part Number | DS1-DS8464 |
| Brand | DS-One |
| Part Type | Disc Brake Rotor |
| Position | Rear |
| UPC | 775629925736 |
| Category | Disc Brake Rotor |
| Qty per Vehicle | EACH |
| Introduced | Feb 15, 2024 |
| Updated | Dec 24, 2025 |
| Length | 31.50 cm |
| Width | 33.50 cm |
| Height | 4.50 cm |
| Weight | 4.63 kg |